czwartek, 15 października 2020

Zapowiedź patronacka + trochę informacji!

Dzień dobry, duszyczki! 

Dzisiaj przychodzę do Was z niesamowitą wiadomością, którą zostałam obdarowana w tym miesiącu. A mianowicie Stronice fantazji objęły patronatem najnowszą powieść Wojciecha Czerneka. Taaaak, już w końcu sama wiem, o co w tej pocztówce chodziło! 


          Podrzucę Wam opis, żebyście no wiecie, wiedzieli co w trawie piszczy:

 

  "Z dala od cywilizacji, u podnóża gór, wyrósł ośrodek wypoczynkowy. A w nim kilkoro ludzi uwięzionych przez zamieć śnieżną, zdanych tylko i wyłącznie na siebie. Strach, niepewność i… Morderstwo.
  Nadchodzi coś mrocznego, coś wyjątkowego… A Ty będziesz na to patrzeć…
  Misternie uknuta intryga, przeszłość upominającą się o swoje w najmniej spodziewanym momencie i samozwańczy detektyw, dla którego każda poszlaka jest cenna na wagę złota.
  Poznajcie Oczy zachodzące szkarłatem i dajcie się wciągnąć do gry o… Życie! Oglądaj się za siebie, bo nigdy nie wiesz, kiedy trzeba będzie zapłacić za swoje grzechy."

  I jak wrażenia? Jesteście zaintrygowani?
  Tutaj trochę info:
  Przedsprzedaż: klik 
  Profil autora: klik 
  Profil wydawnictwa: klik
   

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli udało Ci się przetrwać cały mój wpis, pozostaw po sobie dodatkowo ślad, a będę Ci niezmiernie wdzięczna. Każdy komentarz jest bezcenny, to daje mi siłę i motywację, bo piszę nie dla siebie, ale dla Was. Z góry serdecznie dziękuję! ♥