O mnie/kontaktAnastazja, tak mniej oficjalnie, na co dzień Kamila. 
Czytam od kiedy sięgam pamięcią. Jest to najpiękniejsza i najbardziej satysfakcjonująca rozrywka, jakiej dano mi doznać w moim krótkim życiu. Mimo że czasami mam chwile wątpliwości, nie ma mnie tutaj, to jednak zawsze wrócę. Ten blog nie jest idealny, nie równa się z moimi ulubionymi, które czytam regularnie, jednak to takie moje "małe dziecko". Pochłania czas, patrzę jak się rozwija, cieszy, smuci i wymaga wiele pracy oraz poświęcenia. Śmiesznie to brzmi, nie wiem skąd takie porównanie się wzięło! 
 ~
Jeżeli ktoś chciałby się zwrócić z czymkolwiek. Z prośbą, radą, krytyką...nawet zwykłym "cześć" , piszcie śmiało! 
~
Do Wydawnictw lub Autorów.
Czytam nie dla popularności, chwilowego widzimisię, czy owczego pędu. Czytam, bo kocham to robić. Trochę banalnie brzmi, prawda? Niemniej jednak robię to szczerze, bez przymusu, z przyjemnością. Zatem proszę jakiekolwiek wiadomości kierować na adres mailowy podany niżej.

Wszelakie wiadomości proszę kierować na ten adres:  anastazja166@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli udało Ci się przetrwać cały mój wpis, pozostaw po sobie dodatkowo ślad, a będę Ci niezmiernie wdzięczna. Każdy komentarz jest bezcenny, to daje mi siłę i motywację, bo piszę nie dla siebie, ale dla Was. Z góry serdecznie dziękuję! ♥